Strona Główna   Artykuły   Download   Forum   Linki
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Artykuły
  Download
  Forum
  Linki
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Statut TPZB
  Radio

Uytkownikw Online
Goci Online: 1
Brak Uytkownikw Online

Zarejestrowanych Uytkownikw: 253
Najnowszy Uytkownik: ~dengdeng
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~Mirek S
Brak Avatara height=

Punktacja:
Oglne: 426
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~ProMike (275 pkt.)
3) ~Robert_Robcio (253 pkt.)
4) ~Piotrek (213 pkt.)
5) ~Pretorian (155 pkt.)
6) ~Pejo (117 pkt.)

Reklama

Radio 5

Bakałarzewo

Coomandia

Bakałarzewo

Bakałarzewo1

Bakałarzewo2

Bakałarzewo3

Filmiki TPZB

Zobacz Temat
Bakałarzewo, Bakalarzewo TPZB | Wydarzenia | Nurtujące problemy
Autor Oczyszczalnie przydomowe
~BarTT
Uytkownik

Dodane dnia 09/11/2014
Witam serdecznie wszystkich,

chciabym zwrci uwag na pewien przykry problem zwizany z przydomowymi oczyszczalniami. Waciwie mam na myli jedn, konkretn (ktra, o ile si nie myl, bya czci wikszego projektu).

Chodzi o oczyszczalni umiejscowion nieopodal Nowej Wsi, tu przy zejciu nad jez. Sumowo (zejcie w ssiedztwie skupiska domkw letniskowych itp.). Jest to spore piaskowe zejcie na pla z pomostem. Mam nadziej, e dobrze wytumaczyem. smiley

Ot owa oczyszczalnia, umiejscowiona praktycznie przy samym zejciu nad jezioro jest rdem bardzo nieprzyjemnych zapachw, delikatnie mwic. Kadorazowe zejcie nad jezioro dostarcza mao przyjemnych wrae na odcinku kilkudziesiciu metrw. Tak przynajmniej byo w wakacje.

Ciko mi powiedzie co jest tego przyczyn. Niewaciwe uytkowanie? Ze wykonanie? A moe tak ma by? Niestety na t chwil spostrzeenia mam dwa:

- kiedy nie mierdziao, a spacer zejciem na jezioro by sam przyjemnoci
- obecnie (mam na myli sezon letni) odr jest silnie wyczuwalny (raz bardziej raz mniej) niezalenie od pory dnia czy pogody, co oprcz wtpliwej przyjemnoci w czasie spaceru jest niekiedy rdem zwykego wstydu przed gomi/turystami, ktrzy chc odwiedzi pla i zobaczy nasze pikne jeziorko

C, ekologia ekologi, ale czy lokalizacja obiektu oby na pewno szczliwa? (zejcie nad mocno uczszczan w sezonie pla czyli miejsce typowo rekreacyjne). A moe wystarczy tylko regulacja lub wymiana/czyszczenie jakiego podzespou by zaegna problem?

Z zamiarem napisania tego postu nosiem si od jakiego czasu. Zmotywoway mnie troch nadchodzce wybory. Nie licz na wiele, ale myl e lepiej wspomnie o problemie ni siedzie cicho i marudzi pod nosem. smiley

Z kierunku zmian w Gminie bardzo si ciesz i z przyjemnoci wracam co roku w okolice Bakaarzewa.

Pozdrawiam! smiley
Wylij Prywatn Wiadomo
Autor RE: Oczyszczalnie przydomowe
@Tomek
Super Administrator

Dodane dnia 10/11/2014
Witam,
bardzo dobrze, e zgasza Pan ten problem. Czy chodzi o oczyszczalni przydomow czy przepompowni przy kanalizacji? Najlepiej, gdyby waciciel napisa do Gminy oficjalne pismo z dokadnym przedstawieniem problemu. Postaram si rozwiza ten problem,
pozdrawiam serdecznie
Wylij Prywatn Wiadomo
~BarTT
Uytkownik

Dodane dnia 14/11/2014
Dzikuj bardzo za odzew. Powiem szczerze, e nie wiem czy jest to przepompownia czy oczyszczalnia przydomowa. Stawiam na to pierwsze, ale czy susznie nie wiem. Znajduje si to przy zejciu nad jezioro/tu obok drogi gruntowej (niestety obecnie nie ma mnie w Bakaarzewie, nie mog zrobi zdjcia) bardzo blisko orodka pracowniczego firmy produkujcej meble. Orodek dziaa sezonowo, wic nie wiem czy teraz problem wystpuje, ale niestety w sezonie by bardzo odczuwalny.

Dzikuj raz jeszcze i pozdrawiam!
Wylij Prywatn Wiadomo
~araszka
Uytkownik

Dodane dnia 04/09/2015
jeli chodzi o przydomowe oczyszczalnie ciekw to zdecydowanie polecam firme ekohouse-oczyszczalnie
Wylij Prywatn Wiadomo
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso

Zapamitaj mnie

Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

~Pretorian
DATA: 10/21/2015
smiley

~Pejo
DATA: 01/30/2015
To z bratem mozemy zagra jek nas wezm. drogo nie wezm

~torlof
DATA: 01/26/2015
jakby Bracia Figo Fagot byli.. smiley

~Pejo
DATA: 01/10/2015
wiecie czy jaki dobry zesp bdzie gra w zim w Miami? chce sie wybrac ze znajomymi

~plaza89
DATA: 12/16/2014
czy mieszkany nie powinni o tym wiedziec

~plaza89
DATA: 12/16/2014
zostay podwyzszone pensje dla radnych i sotysw!!!

~Piotrek
DATA: 11/09/2014
Na jednego. Bakaarzewo zostao podzielone na cztery jednomandatowe okrgi.

~ProMike
DATA: 11/09/2014
Tylko na jednego kandydata mona gosowa, poniewa Bakaarzewo zostao podzielone na 4 okrgi wyborcze.

~Pejo
DATA: 11/08/2014
A w Bakalarzewie mog gosowa na jednego czy na czterech radnych? bo rnie na miecie mwi wie kto?

@Tomek
DATA: 11/08/2014
Ha ha nie prbuj wrabia w to Osb Protestujcych, tani chwytsmiley