Strona Główna   Artykuły   Download   Forum   Linki
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Artykuły
  Download
  Forum
  Linki
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Statut TPZB
  Radio

Uytkownikw Online
Goci Online: 1
Brak Uytkownikw Online

Zarejestrowanych Uytkownikw: 253
Najnowszy Uytkownik: ~dengdeng
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~Mirek S
Brak Avatara height=

Punktacja:
Oglne: 446
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~ProMike (275 pkt.)
3) ~Robert_Robcio (253 pkt.)
4) ~Piotrek (213 pkt.)
5) ~Pretorian (155 pkt.)
6) ~Pejo (117 pkt.)

Ostatnio dodane zdjcie
Bakaarzewo z lotu ptaka 2015
Bakaarzewo z lotu p...
Albumas: Bakaarzewo Kolorowe

Ostatnie Artykuy
Wielkie Sprztanie ...
Bunkry
Wyniki sprawdzianu s...
wersw kilka
Bakaarzewo
Reklama

Radio 5

Bakałarzewo

Coomandia

Bakałarzewo

Bakałarzewo1

Bakałarzewo2

Bakałarzewo3

Filmiki TPZB

Przygotowywanie tabliczek informacyjnych w jęz. polskim i angiel
27 i 28 czerwca 2008 r. trwały prace przy malowaniu, skręcaniu i klejeniu tabliczek informacyjnych, które mają zostać ustawione przy ciekawych miejscach w Bakałarzewie. Powstały one przy Szkole Podstawowej w Bakałarzewie, w ramach projektu polsko-amerykańskiej fundacji ,,Nida".
Zajmowali się tym dwaj młodzi bakałarzewianie-pretendenci TPZB-Rafał Skrocki i Robert Drobiszewski. Nad pracą czuwałem osobiściesmiley . Zapał chłopaków był tak wielki, że z rozpędu pognietli i uporządkowali zgromadzone na budowę Pomnika Bakałarza puszki aluminiowe! Bardzo dobry przykład postawy społecznej i obywatelskiej-nie narzekać a działać!
Noc świętojańska nad Rospudą
21 VI 2008 r. za budynkiem dawnego GOKu odbyła się tradycyjna Noc Świętojańska. W tym roku była to jednak uroczystość powiatowa. Wystąpiło wiele zespołów ludowych z regionu. Przybyli otrzymywali nieodpłatnie kiełbaskę, chleb i ewentualnie piwosmiley Troszeczkę zabawę pokrzyżował deszcz, jednak wieczorem i w nocy wypogodziło się i rozkręciło się. Mieszkańcy naszej gminy, jak i przybyli goście bawili się do godz. 2. rano. Impreza otworzyła sezon wakacyjny w Bakałarzewie.
Wreszcie mamy bar!!!
Wczoraj, tj. 6 VI 2008 r. ponownie został otwarty w Bakałarzewie bar o nowej nazwie ,,Piwnica,,. Problem jego braku bardzo często przewijał się na forach czy dyskusjach mieszkańców. Jak zawsze było dużo sceptyków i narzekaczy, ale wreszcie go mamy. Oby tylko utrzymał się, jak najdłużej he he. Piszcie co o nim sądzicie, czego brakuje, a co jest oksmiley W Bwie coraz lepiejsmiley
Spotkanie uczestników projektu promującego Rospudę
W zebraniu działaczy z czterech gmin (Raczki, Bakałarzewo, Filipów, Przerośl) z 30 V 2008 r. wzięło udział naprawdę sporo osób. Z naszej gminy uczestniczyło 8. członków TPZB oraz sympatyków naszej ziemi.
Sprzątanie kościoła na bierzmowanie.
W sobotę, 31. 05. 2008 r. młodzież przystpująca do sakramentu bierzmowania, po zaliczeniu egzaminu i spowiedzi, wraz z rodzicami uprzątnęła kościół z przylegającym do niego placem.
Spotkanie uczestników projektu promującego Dolinę Rospudy
30 V 2008 r. o godz. 11.00 w Suwałkach odbędzie siękonferencja, na której zostanie podsumowana realizacja projektu Stowarzyszenia ,,Integracja"-,,Dolina Rospudy - aktywizacja środowisk lokalnych". Spotkanie odbędzie się przy ul. Kościuszki, w siedzibie tegoż stowarzyszenia.
Wszystkich uczestników warsztatów na Wigrach, objazdu czterech gmin, innych spotkań oraz pozostałe zainteresowane osoby zapraszamy na tę uroczystość.
Pozdrawiam
Kolejny sprzęt do siłowni
Fundacja ,,Tęczowy Most,, z Bakałarzewa przekazała dla naszej siłowni znajdującej się w dawnym budynku GOKu 300 zł. Kupiliśmy za to dwa hantle o ciężarze 12 kg każdy oraz sztangę łamaną. Jest to cenne wsparcie, dzięki czemu można ćwiczyć więcej partii mięśni. W imieniu własnym i innych użytkowników serdecznie za to dziękujęsmiley
Akcja „Polska biega” 2008

Fundacja ,,Tęczowy Most,, , Urząd Gminy w Bakałarzewie oraz Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Bakałarzewie zapraszają wszystkich miłośników sportu 16 maja na otwarte biegi przeóajowe w ramach ogólnopolskiej akcji ,,Polska biega,,.
Zawody strażackie w Starej Chmielówce

4 V 2008 r. w Starej Chmielówce odbyły się gminne zawody OSP. Wystartowały cztery drużyny seniorów: Karasiewo, Bakałarzewo, Stara Chmielówka i Stary Skazdub.

Zwiedzanie nadrospudzkich gmin

26 kwietnia członkowie TPZB oraz inni działacze z Bakałarzewa wzieli udział w objeżdzie po trzech nadrospudzkich gminach: Raczki, Bakałarzewo, Filipów oraz dodatkowo Przerośl. Organizatorem było Stowarzyszenie Integracja z Suwałk, którego TPZB jest partnerem terenowym.

Dalsze prace wokół Pomnika Obrońców z 1939 r.

W tym tygodniu prowadzimy kolejne prace przy naszym Pomniku. Zwozimy czarnoziem, aby następnie posadzić kwiaty. Przed obeliskiem tworzyć one będą naszą Flagę narodową. Planowane jest także ustawienie dwóch ławek kamiennych. Po ich umieszczeniu wszystko zostanie obsiane trawą i masą kolejnych kwiatów. Dzięki ofiarności Pani Teresy Budzińskiej z Bakałarzewa skrzynka kwiatów już czeka do wysadzenia. Osoby chętne do społecznej pracy serdecznie zapraszamy.

Strona 139 z 140 << < 136 137 138 139 140 >
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso

Zapamitaj mnieRejestracja
Zapomniane haso?
Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

~Pretorian
DATA: 10/21/2015
smiley

~Pejo
DATA: 01/30/2015
To z bratem mozemy zagra jek nas wezm. drogo nie wezm

~torlof
DATA: 01/26/2015
jakby Bracia Figo Fagot byli.. smiley

~Pejo
DATA: 01/10/2015
wiecie czy jaki dobry zesp bdzie gra w zim w Miami? chce sie wybrac ze znajomymi

~plaza89
DATA: 12/16/2014
czy mieszkany nie powinni o tym wiedziec

~plaza89
DATA: 12/16/2014
zostay podwyzszone pensje dla radnych i sotysw!!!

~Piotrek
DATA: 11/09/2014
Na jednego. Bakaarzewo zostao podzielone na cztery jednomandatowe okrgi.

~ProMike
DATA: 11/09/2014
Tylko na jednego kandydata mona gosowa, poniewa Bakaarzewo zostao podzielone na 4 okrgi wyborcze.

~Pejo
DATA: 11/08/2014
A w Bakalarzewie mog gosowa na jednego czy na czterech radnych? bo rnie na miecie mwi wie kto?

@Tomek
DATA: 11/08/2014
Ha ha nie prbuj wrabia w to Osb Protestujcych, tani chwytsmiley