Strona Główna   Artykuły   Download   Forum   Linki
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Artykuły
  Download
  Forum
  Linki
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Statut TPZB
  Radio

Uytkownikw Online
Goci Online: 1
Brak Uytkownikw Online

Zarejestrowanych Uytkownikw: 253
Najnowszy Uytkownik: ~dengdeng
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~Mirek S
Brak Avatara height=

Punktacja:
Oglne: 451
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~ProMike (275 pkt.)
3) ~Robert_Robcio (253 pkt.)
4) ~Piotrek (213 pkt.)
5) ~Pretorian (155 pkt.)
6) ~Pejo (117 pkt.)

Ostatnio dodane zdjcie
Bakaarzewo z lotu ptaka 2015
Bakaarzewo z lotu p...
Albumas: Bakaarzewo Kolorowe

Ostatnie Artykuy
Wielkie Sprztanie ...
Bunkry
Wyniki sprawdzianu s...
wersw kilka
Bakaarzewo
Reklama

Radio 5

Bakałarzewo

Coomandia

Bakałarzewo

Bakałarzewo1

Bakałarzewo2

Bakałarzewo3

Filmiki TPZB

Klub Doliny Rospudy w Starym Skazdubie
4 VII 2008 r. (piątek), o godz. 9.00 Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Bakałarzewskiej oficjalnie przekaże sprzęt komputerowy, biurko, książki historyczne oraz tablicę informacyjną dla świetlicy przy OSP w Starym Skazdubie. Przedmioty te pochodzą od Stowarzyszenia ,,Integracja,,, które TPZB otrzymało w wyniku wspópracy przy projekcie promującym Rospudę. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Przygotowywanie tabliczek informacyjnych w jęz. polskim i angiel
27 i 28 czerwca 2008 r. trwały prace przy malowaniu, skręcaniu i klejeniu tabliczek informacyjnych, które mają zostać ustawione przy ciekawych miejscach w Bakałarzewie. Powstały one przy Szkole Podstawowej w Bakałarzewie, w ramach projektu polsko-amerykańskiej fundacji ,,Nida".
Zajmowali się tym dwaj młodzi bakałarzewianie-pretendenci TPZB-Rafał Skrocki i Robert Drobiszewski. Nad pracą czuwałem osobiściesmiley . Zapał chłopaków był tak wielki, że z rozpędu pognietli i uporządkowali zgromadzone na budowę Pomnika Bakałarza puszki aluminiowe! Bardzo dobry przykład postawy społecznej i obywatelskiej-nie narzekać a działać!
Noc świętojańska nad Rospudą
21 VI 2008 r. za budynkiem dawnego GOKu odbyła się tradycyjna Noc Świętojańska. W tym roku była to jednak uroczystość powiatowa. Wystąpiło wiele zespołów ludowych z regionu. Przybyli otrzymywali nieodpłatnie kiełbaskę, chleb i ewentualnie piwosmiley Troszeczkę zabawę pokrzyżował deszcz, jednak wieczorem i w nocy wypogodziło się i rozkręciło się. Mieszkańcy naszej gminy, jak i przybyli goście bawili się do godz. 2. rano. Impreza otworzyła sezon wakacyjny w Bakałarzewie.
Wreszcie mamy bar!!!
Wczoraj, tj. 6 VI 2008 r. ponownie został otwarty w Bakałarzewie bar o nowej nazwie ,,Piwnica,,. Problem jego braku bardzo często przewijał się na forach czy dyskusjach mieszkańców. Jak zawsze było dużo sceptyków i narzekaczy, ale wreszcie go mamy. Oby tylko utrzymał się, jak najdłużej he he. Piszcie co o nim sądzicie, czego brakuje, a co jest oksmiley W Bwie coraz lepiejsmiley
Spotkanie uczestników projektu promującego Rospudę
W zebraniu działaczy z czterech gmin (Raczki, Bakałarzewo, Filipów, Przerośl) z 30 V 2008 r. wzięło udział naprawdę sporo osób. Z naszej gminy uczestniczyło 8. członków TPZB oraz sympatyków naszej ziemi.
Sprzątanie kościoła na bierzmowanie.
W sobotę, 31. 05. 2008 r. młodzież przystpująca do sakramentu bierzmowania, po zaliczeniu egzaminu i spowiedzi, wraz z rodzicami uprzątnęła kościół z przylegającym do niego placem.
Spotkanie uczestników projektu promującego Dolinę Rospudy
30 V 2008 r. o godz. 11.00 w Suwałkach odbędzie siękonferencja, na której zostanie podsumowana realizacja projektu Stowarzyszenia ,,Integracja"-,,Dolina Rospudy - aktywizacja środowisk lokalnych". Spotkanie odbędzie się przy ul. Kościuszki, w siedzibie tegoż stowarzyszenia.
Wszystkich uczestników warsztatów na Wigrach, objazdu czterech gmin, innych spotkań oraz pozostałe zainteresowane osoby zapraszamy na tę uroczystość.
Pozdrawiam
Kolejny sprzęt do siłowni
Fundacja ,,Tęczowy Most,, z Bakałarzewa przekazała dla naszej siłowni znajdującej się w dawnym budynku GOKu 300 zł. Kupiliśmy za to dwa hantle o ciężarze 12 kg każdy oraz sztangę łamaną. Jest to cenne wsparcie, dzięki czemu można ćwiczyć więcej partii mięśni. W imieniu własnym i innych użytkowników serdecznie za to dziękujęsmiley
Akcja „Polska biega” 2008

Fundacja ,,Tęczowy Most,, , Urząd Gminy w Bakałarzewie oraz Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Bakałarzewie zapraszają wszystkich miłośników sportu 16 maja na otwarte biegi przeóajowe w ramach ogólnopolskiej akcji ,,Polska biega,,.
Zawody strażackie w Starej Chmielówce

4 V 2008 r. w Starej Chmielówce odbyły się gminne zawody OSP. Wystartowały cztery drużyny seniorów: Karasiewo, Bakałarzewo, Stara Chmielówka i Stary Skazdub.

Zwiedzanie nadrospudzkich gmin

26 kwietnia członkowie TPZB oraz inni działacze z Bakałarzewa wzieli udział w objeżdzie po trzech nadrospudzkich gminach: Raczki, Bakałarzewo, Filipów oraz dodatkowo Przerośl. Organizatorem było Stowarzyszenie Integracja z Suwałk, którego TPZB jest partnerem terenowym.

Strona 139 z 140 << < 136 137 138 139 140 >
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso

Zapamitaj mnieRejestracja
Zapomniane haso?
Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

~Pretorian
DATA: 10/21/2015
smiley

~Pejo
DATA: 01/30/2015
To z bratem mozemy zagra jek nas wezm. drogo nie wezm

~torlof
DATA: 01/26/2015
jakby Bracia Figo Fagot byli.. smiley

~Pejo
DATA: 01/10/2015
wiecie czy jaki dobry zesp bdzie gra w zim w Miami? chce sie wybrac ze znajomymi

~plaza89
DATA: 12/16/2014
czy mieszkany nie powinni o tym wiedziec

~plaza89
DATA: 12/16/2014
zostay podwyzszone pensje dla radnych i sotysw!!!

~Piotrek
DATA: 11/09/2014
Na jednego. Bakaarzewo zostao podzielone na cztery jednomandatowe okrgi.

~ProMike
DATA: 11/09/2014
Tylko na jednego kandydata mona gosowa, poniewa Bakaarzewo zostao podzielone na 4 okrgi wyborcze.

~Pejo
DATA: 11/08/2014
A w Bakalarzewie mog gosowa na jednego czy na czterech radnych? bo rnie na miecie mwi wie kto?

@Tomek
DATA: 11/08/2014
Ha ha nie prbuj wrabia w to Osb Protestujcych, tani chwytsmiley